METODY

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze metody przedłużenia włosów?

Czym się kierować, abyśmy mogły cieszyć się jak najdłużej pięknymi, długimi przedłużonymi włosami? Rynek oferuje ogrom metod przedłużania włosów. Przedstawiam Wam najlepsze i jednocześnie najbezpieczniejsze metody przedłużania włosów.

Metoda Easy Hair

Metoda łączenia włosów na zimno za pomocą specjalnych tulejek.Jest ona wykonywana na zimno i pozwala na dokładne umocowanie każdego pasma włosów. Zakładane są na tzw. ,,książeczkę’’ co zapobiega ich zsuwaniu się. Łączenia są bardzo płaskie, a w efekcie praktycznie niewyczuwalne. Tulejki dopasowywane są do koloru włosów.

Metoda Microring

Metoda polegająca na doczepieniu pasemek z końcówką stick do naturalnych włosów, dzięki zaciśnięciu niewielkich aluminiowych obrączek , zwanych microringami lub ringami. Przy odpowiednim dopasowaniu barwy obrączki do koloru naszych włosów łączenia są prawie niezauważalne.

Zalety:

-szybka metoda zakładania włosów.Włos nie skraca się przy korekcie.

Wady:

– mniej wygodne w noszeniu od keratyny, chociaż zależy to od preferencji indywidualnych.

Metoda Keratynowa

Metoda łączenia włosów na ciepło.
Metoda ta polegająca na doczepieniu pasemek zakończonych łuską keratynową. Łuska zgrzewana jest z naturalnymi włosami. Jest to wysokiej jakości włoska keratyna, która jest przezroczystym materiałem dzięki czemu łączenia są praktycznie niewidoczne. Keratyna jest plastycznym materiałem co sprawia, że podczas noszenia dopasowuje się do kształtu głowy.

Zalety :

-małe elastyczne łączenia komfortowe w noszeniu

Wady:

– co korektę/podciągnięcie włos skraca się o długość keratyny i może tracić na gęstości.

Metoda Tape on/ off

Metoda popularnie zwana metodą kanapkową.
Polega na łączeniu włosów za pomocą kilkunastu taśm zakończonych transparentnym paskiem do których przymocowane są włosy. Tasiemki z włosami są bardzo dyskretne i praktycznie niewyczuwalne.

Zalety:

– płaskie tasiemki są bardzo wygodne w noszeniu, metoda sprawdza się przy alergicznych skórach głowy.

Wady:

– wymagana częstsza korekta ,średnio co 6-8 tygodni.