1. Studio Lovely Hair oferuje kompleksowy pakiet usług w zakresie przedłużania włosów.

2. Godziny otwarcia Studio Lovely Hair

Poniedziałek- Czwartek : 11-19

Piątek : 9-17

Sobota : do uzgodnienia

3. Zapisy na wizytę przyjmuję pod numerem +48 531 302 297 lub po przez Facebook ( link dostępny na stronie ).

*jeśli nie odpowiadam to pracuję,skontaktuję się w wolnej chwili.

4. Klientka Studio Lovely Hair jest zobowiązana do zapoznania się z regulaminem świadczonych usług oraz do przestrzegania jego postanowień.

5. Przed pierwszą wizytą niezbędne jest umówienie się na konsultacje celem ustalenia szczegółów usługi. W wyjątkowych przypadkach konsultacje odbywają się drogą elektroniczną. Konsultacje są bezpłatne i przeprowadzane we wspólnie ustalonym terminie.

6. Na umówioną wizytę należy zgłaszać się w umówionym czasie. W przypadku znacznego spóźnienia się może nastąpić konieczność skrócenia zabiegu.

7. W przypadku nie przybycia na umówioną wizytę, jest możliwość ustalenia kolejnego terminu. Jeśli po dwukrotnie umówionej wizycie klientka nie przybędzie, następne umówienie się jest możliwe po opłacie za usługę z góry. Opłacona kwota przepada w przypadku kolejnego niestawienia się w umówionym terminie.

8. Każda klientka ma obowiązek stosowania się do zaleceń pozabiegowych, zgodnie z udzielonymi wskazówkami. Właściwa pielęgnacja i stosowanie się do zaleceń gwarantuje najlepsze efekty po wykonanej usłudze.

*Informacje o właściwej pielęgnacji włosów dostępne na stronie internetowej w zakładce pielęgnacja.

9. Wszelkie uwagi odnośnie wykonanej przeze mnie usługi przyjmuję do 7 dni od momentu jej wykonania.

10. Studio Lovely Hair nie bierze odpowiedzialności za powikłania wynikające z nie stosowania się do zaleceń pozabiegowych w tym pielęgnacji domowej.

11. Włosy na których pracuje są to włosy naturalne o indywidualnym czasie trwałości. W większości przypadków mają one trwałość do roku w przypadku włosów farbowanych i powyżej przy włosach dziewiczych.

12. Ceny zawarte w cenniku dostępne na stronie internetowej www.studiolovely.pl nie stanowią oferty handlowej i mogą ulec zmianie. Klientka będzie informowana o końcowej cenie usługi przed wizytą lub w jej trakcie.

13. W przypadku zamówienia włosów dziewiczych wymagana jest wpłata zadatku wynoszącą 30 % końcowej ceny usługi. Wpłaty zadatku można dokonywać na wskazane konto bankowe lub osobiście w salonie. Zadatek jest przyjmowany najpóźniej 7 dni przed umówioną wizytą.

14. Ceny za usługi wykonywane poza godzinami otwarcia wzrastają o 50 %.

15. Za usługi wykonywane w Studio Lovely Hair można płacić kartą lub gotówką.